Servis Talep Formu

Ücretsiz Keşif ve Servis Talep Formu

Tüm müşterilerimize 7/24 Acil Servis sunuyoruz. Size hızlıca ulaşabilmek ve işi ilk seferde doğru bir şekilde yapmak için Öztürk Mekanik Havalandırma Uzmanlarına güvenebilirsiniz. Isıtma ve iklimlendirme problemlerinizin kaynağını bulmak ve hızlı bir şekilde düzeltmek için en gelişmiş diagnostik cihazları kullanıyoruz.
Adınız
Konu
Mesaj

Profesyonel Ekipman

Daha düşük bir maliyetle profesyonel ekipman ve kaliteli malzeme kullanımı ile konut ve ticari klimaların yüksek kalitede montajını sunuyoruz.

Bakım ve Onarım

Klima sistemleri, havalandırma sistemleri, hafif endüstriyel ve endüstriyel split sistemlerin tam kapsamlı onarım ve bakımını yapmaktayız.

Sezon Öncesi Hazırlık

Klima sistemleri, en iyi enerji tüketiminde düzgün bir şekilde çalışması için uzman bakım gerektiren düzenlenmiş cihazlardır.

Yıllık Denetimler

Yıllık kontrol, bir teknisyenin kirli bobinleri tespit etmesine ve sisteminize uzun süre zarar vermeden önce kontaktörleri yakmasına izin verir.

Isıtma Hizmetleri

Isıtma sisteminin kullanım ömrü boyunca, bölümlerin sayısını azaltmak veya arttırmak veya radyatörü yıkamak için gerekli durumlar olabilir.

Pencere Üniteleri

Pencere kliması, dış kısmının atmosfere temas ettiği bir şekilde pencere deliğinin bir açıklığına monte edilmiştir.

Pratik Çözümler

Tecrübeli Kadro

Müşteri Memnuniyeti

Uygun Fiyatlandırma

WhatsApp chat