Kurumsal

ÖZTÜRK Mekanik Havalandırma adı altında Mekanik ve Havalandırma faaliyetine başlayarak sektördeki yerini almıştır. Son teknoloji makinalarla üretim yapmaya başlamıştır.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede havalandırma ve mekanik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri, kaliteli üretim ve işçilik, garantili hizmet, ve uygun fiyat olmuştur.

Hedefimiz havalandırma sektöründe deneyimli uzman kadromuz ve kalifiye elemanlarımız ile birlikte yaptığımız ürünlerde kaliteli ve hızlı hizmet vererek bölgemizde, yurtiçi ve yurt dışında ürünlerimizin kalitesiyle tercih edilen ve güvenilen bir marka, müşteri memnuniyeti ile yaptığımız üretimlerle firmamızı geliştirerek ülke ekonomisine katkı sağlayan bir kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri firmamızın iş yapma ve tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti söz verdiğimiz şekilde vermemiz, firmamızın geçmişten gelen ilkesi olduğu gibi gelecekte var olabilme nedenlerimizden de birisi olacaktır.

Kaliteli Hizmet

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme endüstrisinde deneyimli ekibe sahibiz. Kaliteli işçilik ve müşteri hizmetlerine inanıp en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.
WhatsApp chat